| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, am iubita si imi este rusine sa o sarut fiindca inca nu am sarutat o fata si imi este frica ca nu o sa stiu sa o sarut si nu o sa ii placa. Va rog Ajutati-maaa!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa o sarutam noi pentru tine? Nici nu conteaza sarutul, important este ca ai o iubita, astfel incat esti in randul lumii.

| KinderBeeeib a răspuns:

Buna din nou laughing nu trebuie sa te simti penibil, serios! Poate are aceeasi situatie si ceva ce ar fi vital ar fi respiratia fresh in rest nu ai de ce sa iti faci griji, va iesi bine, e instinctul!

| Lumeaîn3D a răspuns:

Depinde de ce sărut vrei să-i dăruieşti. Dacă franţuzesc atunci îţi va fi ceva mai greu, dacă tot zici că nu te-ai mai sărutat înainte.
Nu conteaza dacă îl faci corect sau nu, important e să-l faci din toată inimawinking

| ywar a răspuns:

Ciudat, si eu care credeam ca astea se invata in doi... E buna metoda asta; in cazul in care vrei sa te dai cocos pe gunoi eu cred ca nu e o idee prea buna. Invatati IMPREUNA!