| DennyD13 a întrebat:

am o problema,arunci cand d-au Print Screen si salvez imaginea, se salveaza urât adica putin stearsa cum este aici:https://www.facebook.com/....../photo.php Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Roibu a răspuns:

Eu nu cred ca se vede foarte bine si nu ai de ce sa-ti faci griji in privinta asa oricum ce ai postat imi place ai un mare Like de la mine si te sfatuiesc sa continui.

1 răspuns:
| Roibu a răspuns:

Iti multumesc frumos pentru ca tu ai considerat ca raspunsul meu este unul care marita sa fie castigator.
Daca consideri ca si de azi inainte ti-as putea fi de ajutor astept intrebariile tale si pe pagina mea de facebook.
Iti doresc din suflet o saptamana placuta si plina de evenimente placute.