| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Astazi dupa 3 ore ce am stat la scoala, a venit profesoara de matematica si ne-a spus ca putem sa plecam, si acum am aflat ca au ramas 2 "marii scolari" si la urmatoarele 3 ore si ne-a pus absente la toti care am plecat, eu aveam 6 absente si acum am facut 9. straight face vreau sa va intreb daca pot sa cer motivarea celor 3 absente din moment ce eu nu am plecat de buna voie, si avand permisiunea profesorului!

3 răspunsuri:
| cinderellaindreams a răspuns:

Apropiete de diriginte si explica-i! Doar asa iti va putea motiva absentele.

| iusy98 a răspuns:

Nu,nu poti

| MelissaJohns a răspuns:

Da, poti cere, pentru ca tu ai stiut ca poti pleca...