| alex9911896 a întrebat:

am o problema! ce sa fac cand o fata ma place si eu o plac dar sunt timid si nu stiu cum sa-i io spun! ceva sugestii DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Bună.
dacă nu îi spui curând, aşteptarea ei va lua sfârşit, şi va căuta un,, altul". crede-mă straight face aşa că trebuie să repeţi în faţa unei oglinzi cum să i-o spui, şi cum să reacţionezi la răspunsul dat de ea.nu trebuie să pari un obsedat, dar nici unul căreia nu îi pasă deloc de ea. gândeşte-te că are nevoie de cuvintele,, te plac"cât mai curând de la tine.altfel.....am mai spus şi mai sus laughing. multă baftă!

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Poti sa ii spui pur si simplu, o data ce te place, nu cred ca strica sa o intrebiwinking succes

| CrazyTeenager a răspuns:

Incearca cu cuvinte.