| xdmadalinxd a întrebat:

Am o problema cu iubita mea care mi-a spus ca se desparte de mine pt ca nu ma cunoaste prea bine (sunt prieten cu ea de o saptamana).Ce as putea sa-i dau eventual un cadou ca sa-mi recastige iar increderea in mine(ea este f romantica si in pas cu moda).

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Lucrurile materiale nu pot cumpara iubirea adevarata, atunci cand iubesti cu aevarat nu te intereseaza cadoul.Cadourile sunt asa niste atentii, dar daca te iubeste cu adevarat poti sa ii i-ei un Ferrari sau o simpla felicitare ca tot nu ar conta.Te iubeste pe tine nu ce ii i-ei.
Ar fi frumos sa o inviti undeva, sa discutati, sa o tii cat mai aproape de tine, sa va plimbati.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

3 răspunsuri:
| TwiSt1997 a răspuns:

Asta este pretext ca sa te paraseasca.Normal ca nu te cunoaste foarte bine, urmeaza sa te cunoasca.

| xdmadalinxd explică:

Multumesc la toti, si voi sa aveti o viata numai cu reusite (y)

| Ionutz_Ionut_1997 a răspuns:

Cred ca un buchet de trandafiri