| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu un băiat,de câteva luni se comporta foarte frumos cu mine și mă ia în brațe de fiecare dată când ne întâlnim, ne înțelegem foarte bine și avem interese comune.De 1 martie mă așteptam la un mărțișor,insa nu am primit nimic și chiar în aceași zi m-a luat în brațe și era cat pe ce sa ne sărutăm, a devenit și puțin rece cu mine după întâmplarea asta.Ce înseamnă toate chestiile astea? Ce ar trebui sa fac? Cum ar trebui să mă comport? Mulțumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca nu a fost in stare sa iti bucure sufletul cu un martisor, poate ca ii pasa mai mult de corpul tau. Ia nu-l lasa sa te atinga, sa vezi cum reactioneaza, de se va supara, e clar ca il atrage doar corpul, de va intelege, sufletul e mai important, si asa ar trebui sa fie.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar ce interese comune aveti voi?

| AlinaMelisa a răspuns:

Probabil ca incerca sa iti dea de inteles ca te place, si poate nu e genul care sa dea martisor de aia nu ti-a adus sau.( sarutul era martisorul ) si poate l-ai respins si a inceput sa se indeparteze...

| iloveteenwolf a răspuns (pentru AlinaMelisa):

Pai, a adus la mai multe fete mărțișor...

| anonim_4396 explică (pentru iloveteenwolf):

Si asa de mult te incanta pe tine un "martisor"? De asta mie imi e frica de fete, marea majoritate materialiste direct si indirect, sau vor doar placere.

| AlinaMelisa a răspuns (pentru iloveteenwolf):

Atunci sincera sa fiu nu stiu ce e in capul lui, dar cel mai bine ar fi sa vorbesti deschis cu el.

| iloveteenwolf a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmmm,nu cred că ai înțeles, nu sunt o materialistă, chiar deloc, dar acel mărțișor ar fi fost o "forma" de afectiune din partea lui, iar cea mai mare problema este că a devenit cam prea rece...

| anonim_4396 explică (pentru iloveteenwolf):

E Liber, probabil te-a citit prin faptul ca te-ai mahnit de la un "martisor", lasa-l sa faca alegeri, are el un motiv.