| BiscuiteCioco a întrebat:

:* Am o problema, daca pot sa-i zic asa.happy Vara asta am cunoscut un baiat pe care il plac. Vorbeam cu el foarte mult, si pe mess si la telefon, ma intreba de ce nu am prieten ca sunt frumoasa si etc... Dar de ceva vreme de cand un baiat (pe care eu nu il plac deloc) mi-a trimis niste mesaje cum ca eu sunt iubirea lui si ca ma iubeste foarte mult," baiatul de care imi place tot ma intreba de celalalt, iar acum nu mai vorbeste de loc cu mine, dar l-am vazut ca se uita foarte mult la mine. I-am scris pe mess: "Ce faci? happy" si el a zis "Bine tu?" si eu am zis "bine. Auzi tu esti suparat pe mine?" si a iesit. Voi ce credeti? Raspuns rapiiid, va rog! :*

Răspuns Câştigător
| CossMii a răspuns:

Paii tuu de ce nu actionezii, in loc sa te pui cu altii pe care nu-i placi?! desparte-te de ala, si incearca sa vb cu baiatul acela si explica-i situatia. daca tine la tine te va intelege.
mult succes :*

| BiscuiteCioco explică (pentru CossMii):

Multumesc:* dar eu nu sun cu ala ca imi trimite mesaje, el e un dispertat. Mersii oricum, o sa incerc sa vorbesc cu el :*

| CossMii a răspuns (pentru BiscuiteCioco):

Nu ai pentru ce :] si incearca sa mai lasi si de la tine :*

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Inseamna ca este gelos!
Daca il cunosti in realitate spune-i ce simti pana nu este prea tarziu!
O zi buna!