| Ioana_2144 a întrebat:

Buna TPU am o problema de cateva zile ma doare rau inima dar nu stiu decec si ma inteapa burta si ma doare rau spatele oare de ce

app dau fundita pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| brunetteee a răspuns:

Mai bine i-ai spune mamei tale si sa te duca la un doctor waiting.

| MindFreak a răspuns:

Ai facut ceva efort intens in ultima vreme? Daca da e posibil sa te intepe plamanul stang si sa iti dea falsa impresie ca e vorba despre inima. In jurul burtii te poate intepa splina sau ficatul, poate poti sa si precizezi unde te inteapa mai exact. Cat despre durerea de spate, poate fi vorba de o febra musculara sau de o durere provocata de o intindere sau vreo lovitura. Asta in cazul in care ai facut efort. Alta posibilitate ar fi o "gastrita in 3-4 luni"(joke), dar tu sti mai bine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate esti insarcinata, daca esti fata