| Toxic96 a întrebat:

Am o problema...de ceva vreme eu si prietena mea vorbim mai putin ca de obicei...tin foarte mult la ea si ma intreb de ce nu mai e ca la inceput, Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| IoanaAdelina16 a răspuns:

Poate ii place de altcineva sau s-a obisnuit cu tine..si vrea ceva nou de la tine

| mona a răspuns:

Poate s a cam plictisit, incearca sa imbunatatesti cu ceva nou relatia

| EAlice a răspuns:

Dupa ceva timp, apare monotonia. Incearca sa o surprinzi (placut) cu ceva ce nu ai mai facut. Cauta subiecte noi de discutat si lucruri noi de facut impreuna. ceva care ei ii place.

| miruna854 a răspuns:

Hei! Pai daca nu prea mai vorbiti gaseste subiecte care sa o intereseze cu toate ca pe tine nu prea dar daca tii cu adevarat la ea vei face orice! Daca vezi ca nu merge nici asa nici asa vorbesti cu ea despre X subiect punandui intrebari :
1.cei place ei mai mult
2.mancare preferata
3.ascultati o melodie de dragoste
Mult succes te pup

| valentingb a răspuns:

Intreab-o,cere-i sa-ti spuna sincer ce se intampla, ce nu-i place. Asta te poate ajuta sa te schimbi in bine, sa mentii relatia sau sa o imbunatatesti. Daca nu vrea nicicum sa-ti spuna, probabil de fapt vrea sa va despartiti.