| davidut11 a întrebat:

Buna TPU am o problema de o luna m-am mutat in Germania si in Romania am cunoscut pe cineva si suntem impreuna si numai in vacante pot eni in Romania dar aici in Germania am gasit pe cinea care e si ea draguta si imi place de ea pe cine sa aleg ajutati-ma.dau funda

Răspuns Câştigător
| madalinaaaaaaaaaa a răspuns:

Atata timp cat tu stai in Germania si ea in Romania, nu are rost relatia. Tine minte, relatiile la distanta nu dureaza. Sau cel putin nu intotdeauna happy. Daca iti place de fata din Germania ar fi bine sa iti dai o sansa cu ea si sa vorbesti cu cea din Romania sa-i spui ca totusi nu are rost. happy. Eu ti-am zis parerea mea, acum ramane de vazut ce vei face! Sper ca ti-am fost de ajutor! :*

| davidut11 explică (pentru madalinaaaaaaaaaa):

Da mie foarte greu sa ii spun asa ceva nu vreau sa o ranescsad

| madalinaaaaaaaaaa a răspuns (pentru davidut11):

Daca ii explici tot ce ai pe suflet si ii spui despre aceasta situatie sigur te va intelege

3 răspunsuri:
| blueandwhite a răspuns:

Gandeste-te la tine tii tu cel mai mult sfatul meu este sa incerci sa ramai doar amic cu cea din Romania fiindca nu o sa mearga.tu in Germania ea in Romania nu merge.