| blonda94 a întrebat:

Buna TPUsad
Am o problema.deci prietenul meu a plecat in spania si mie foarte dor de el nu stiu ce sa mai fac tot timpul cand ma gandesc la el incep sa plang fara sa vreau si cand prietenii mei vorbesc de el incep sa plang, ce pot sa fac sa nu mai plang. Vorbesc toata ziua cu el si lui ii este dor de mine dar asta este nu avem ce face.va rog ajutati-mapuppy dog eyes
P. S:dau funda celui mai bun sfat!:*

mersi >multbig grin

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Cand plangi te descarci... stiu ca o sa fie greu dar cel mai bine este ca vorbiti si asta ajuta mult.De asemenea cand te uiti la poze cu el sau atunci cand asculti muzica lui preferata te va calma. Uita-te la filme comice sau care va plac voua, gasesti multe pe www.filme-online.org :). Timpul le va rezolva pe toate si vei vedea ca incet te vei obisnui si nu vei mai plange.
SUCCES! :)

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi poţi să te pui în pat cu 5 pachete de şerveţele lângă tine şi să plângi până numai poţi. Sau poţi să începi să te resemnezi cu situaţia şi să spui asta e. Alege! Baftă!

| vaa a răspuns:

Gseste noi prieteni si noi hobby uri.happy
Mergi in locrui noi, calatorste nu sta acasa!sad
Stiu cum e. asta e singura scapare.
poate sa intalesti pe cineva nou. mai stiihappy.
Bafta :*!