| ea_5657 a întrebat:

Buna TPU.am o problema eu am cun un baiat si am bine cu el ii f de treaba da ii cam rusinos.si. am un prieten el vrea sa ne vedem noi 4(eu cu pri meu cu iu lui si baiatu asata)si nu intalnim in alt sat.si nu stiu ce scuza sa bag sa merg.sau mai bine zis daca merk...help

dau funda. ce pot sa fac ca as vrea sa merg

2 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Cam greu se descifrat ce ai scris dar in fine tu vrei sa mergi dintr-un sat in altul cu astia 3? sau cum?

| ea_5657 explică:

Ceci baiatu asat de care iiX
pri meu iiY
eu isB
iub lu YiiM

sivreau sa mg cu iei undv a ne intelegem.si nu stiu ce scuza sa bag