| Mazguu a întrebat:

Am o problema.imi plac 2 baieti si nu stiu ce sa fac.amandoi sunt draguti, atenti, dar m-au facut sa sufar amandoi.ce pot sa fac? dau funda.

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Ce doresti, poti face ce doresti, te-au facut sa suferi pentru ca si tu la randul lor ai facut-o, si e problema ta ce faci, nu ne cere noua saftul, nu ne-ai prezentat cazul nu ne-ai spus nimic doar ca-ti place de 2 baieti care te-au facut sa suferi in trecut, noi cu ce te a putea ajuta in cazul acesta.Succes!

Întrebări recente