| Alinutza_9996 a întrebat:

:*Am o problema.Imi place foarte mult de un baiat.Ieri M-am dus cu o prietena in spatele blocului ei si l-am vazut pe baiatul pe care il plac cu un prieten de-al lui.Am jucat Adevar sau Provocare si prietena mea m-a provocat sa ma mozolesc cu baiatul pe care il plac.Mno...ne-am mozolit, am mai jucat putin si eu cu prietena mea am plecat pentru ca se intunecase.Azi iar ne-am intalnit cu baiatul de care imi place si prietena mea l-a intrebat daca se combina cu mine si el a spus nu dar el se tot uita la mine...si cand am plecat acasa (mergeam in directii opuse) am auzit un sunet si mi-am intors privirea si am observat ca se tot uita insistent la mine.Credeti ca ii place de mine?(Va rog fara batai de joc)puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| caticata a răspuns:

Buna :*, pai se uita mai bine la tine si poate se mai gandeste la rapunsul lui
fundita plizzz

2 răspunsuri:
| Limo a răspuns:

Poate ca ar trebui sa il intrebi tu, nu sa lasi pe altcineva sa faca treaba pentru tine. Poate se gandeste ca esti lasa pentru ca nu l'ai intrebat tu. Ar trebui sa stati voi 2 de vorba si sa ii spui ca tu il placi si sa ii propui sa fiti impreuna, pentru ca prin intermediul prietenilor nu se rezolva nimic, ca lumea.

| Alinutza_9996 explică (pentru Limo):

Dar mi-e frica sa il intreb... I don't want to see