| Bhaa_Alexandra_1998 a întrebat:

Am o problema mai sentimentala si as vrea cateva sfaturi. IMI place de un băiat foarte mult si acum câteva săptămâni ma întrebat dacă vreau sa fiu cu el și eu am spus nu pentru ca nu știam ce sa fac. Acum insa il plac foarte mult si ma duc unde se duce si el ca sa il macar putin. Faza e ca acum sa pus cu o fata care acum cateva zile imi era prieten si azi imi zice sa il las in pace.Ce sa fac sa il las sau sa continui să lupt? Si daca trebuie sa renunț la el cum o sa o fac?

Răspuns Câştigător
| Caddillac a răspuns:

Sincer, nu prea ai ce mai face daca el se simte bine langa acea fata.
Asta e, si mie mi s-a intamplat ceva de genul din acelasi motiv ca al tau, nu stiam ce sa fac si am zis nu, chiar daca o placeam pe acea fata...
Daca ti-a zis sa-l lasi in pace degeaba incerci sa lupti.
Spune-i sa fiti prieteni, asa vei fii mai apropiata de el, si cine stie poate din acea prietenie mai sunt sanse sa iasa ceva.
winking