| arileyyy a întrebat:

Buna TPU am o problema mare, de la varsta de 11 ani am realizat ca sunt transgender (ftm) si de abia acum peste multi ani am avut curajul sa-i spun mamei mele acest fapt, toti ceilalti stiau asta de mult si erau ok cu acest fapt asa ca am crezut ca ma va accepta dar am gresit, acum sunt intr-o statie Petrom mancand un baton snickers cu 6 lei in buzunar, m-a dat afara da aia e viata oricum nu ma mai intorc si nici nu o voi face asa ca vreau sa stiu daca pot sa ma angajez (ex:posta, vanzator la lidl/profi pe vara) pentru ca nu vreau sa renunt la liceu sau m-am gandit sa plec la niste pritenii pana cand fac 18 ani dar ei stau in Ungaria si aia ar insemna sa trec granita PE JOS.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred ca o mamă poate face asa ceva. Nu spui tot.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă o treci pe jos, face bine la sănătate.

| iulia0514 a răspuns:

Mama ta nu te poate da pur și simplu afara din casa dacă încă ești minor! Tatăl tău unde e?

| Iliketohildren a răspuns:

Ce slab.Cum sa fii transgender