| Butterfly2110 a întrebat:

Buna TPU am o problema mare iubesc un baiat dar e mai mare ca mine.i-am spus asta demult iar el acum nici o atentie nu-mi trage o prietena de-a mea vazinduma deprimata a iceput sa joace cu niste prieteni si cu el Adevar sau Provocare el a ales adevar ea l-a intrebat """Iti place de A?
El a raspuns ca :Nu pot sa raspund nu stiu.ia imi zice ca asa e el nu vrea sa recunoasca ca no sa zica de fata cu toata lumea ca te place sa o cred sau nu? Mie nu imi vine sa cred dar il iubesc

Răspuns Câştigător
| ItsMaxi a răspuns:

13- 15 nu'i mare diferenta, insa ar trebui sa ai mare grija. uneii baieti vor altceva. si se prefac indiferenti la inceput, ca sa te faca sa te indragostesti si mai tare de ei, ai grija de tine draguto sad. si pe viitor prefa'te ca nu'ti pasa si ai sa vezi ca o sa-ti cada la picioare. nu doar la figurat =]]] mi s-a intamplat. exact de baiatul care toate erau in limba dupa el si eu nu simteam nimic, cu toate calitatile lui de rapper, chitarist, musculos, etc. dar, fiecare la un momendat gaseste pe cel sortit. asa si eu < 3

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Cred ca ai putea sa uiti de el, ca treci mai departe. Daca te-ar place ti-ar acorda atentie, ai putea sa iti dai seama din comportamentul lui.
Dar eu nu cred ca te place. Gaseste-ti alte ocupatii, sa uiti de el.
Daca vrei neaparat, cel mai bine ar fi sa aveti o discutie face to face, dar deja ai spus ca ati vorbit o data, deci nu cred ca ai avea rezultate diferite.dar poate merita sa incerci.

O zi buna!

| ItsMaxi a răspuns:

Uite uneori trebuie sa te gandesti si la tine, si sa-ti pui intrebari. daca el chiar este genul de baiat potrivit pentru tine, sau daca merita cu adevarat draguto. de cele mai multe ori se intampla sa gresim cu persoana pe care o iubim, si suntem prea orbi de la atatea fluturasi sa ne dam seama. cu cati ani e mai mare decat tine? si daca iti doresti vorbeste cu el spune'i ce ai pe suflet si fi cat se poate de sincera, n'are cum sa nu-l miste acest lucru

| Butterfly2110 explică (pentru ItsMaxi):

Eu am 13 el 15

| floRentina1236 a răspuns (pentru ItsMaxi):

Asta asa e.ai mare dreptate

| ItsMaxi a răspuns (pentru floRentina1236):

Ma bucur ca pot fi de ajutor ^^. multumesc