| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, nu prea am tupeu si din cauza asta am pierdut mult, nu vreau sa am prea mult ca se zice ca nu-i bun. Dar vad ca oamenii profita si te iau peste picior. Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| zozoMik a răspuns:

Incearca sa ai cat mai multa incredere in tine, in ceace esti in ceace poti, in ceace crezi, cand vei reusi asta vei avea suficient tupeu pentru a trece usor peste oameni ce doresc sa profite de tine si sa te ia peste picior :X
Eu asa am facut si a mers:X

2 răspunsuri:
| Memories a răspuns:

Iti trebuie niste prieteni in care sa ai incredere maxima in ei, sa te ajute la greu cu care sa te simti bine in preajma lor iar cu ceilalti iti trebuie mai mult tupeu si sa nu te lasi inselat. Baftahappy

| TheAvenger a răspuns:

Să te duci și să te arunci de mal legat/ă cu un bolovan de gât.