| PinkySilvia a întrebat:

am o problema... o prietena buna de-a mea s-a suparat pe mine, mi-am cerut iertare si ea a zis ca este ok, dar nu este! se vede ca e suparata pe mine.si nu stiu cum sa fac sa imi cer iertare printr'un mod mai special, nu doar prin 3 cuvinet"imi pare rau" eu sunt pasionata de origami.si scriu si poezii.credeti ca ar fi un gest frumos sa ii daruiesc o floare origami facuta de mine si sa scriu cateva versuri inautru sa le vad cand o desface? sau daca aveti idei noi va rog mult! prietena mea este putin mai dificila la caracter.si vreau sa fie totul ca inainte, va rog idei, pareri orice! funda

1 răspuns:
| adelina222 a răspuns:

Da ar fi o idee buna... poti sa faci un videoclip cu poze de ale ei si de ale tale, la fel in acest videoclip sa pui niste poezii, lasi imaginatia sa zboarehee hee
Bafta!big grin