| Andre_2169 a întrebat:

Buna TPUhappy
Am o problema. Sa incep
Ieri mama mi-a luat telefon si am fost foarte bucuroasa. ok mi-am facut tema la eng si la romana. ma rog la toate...asa si aziam fost in oras si acum seara am avut o problema la calculator si trebuia sa o rezolv.
Acum vreo 15 minute vine maicamea si zice sa ma apuc la engleza si eu mi-am facut tema si a inceput sa tipe la mine ca sambata si duminica asta nu am invatat de loc(am note bune la scoala) si chestii de genu, iar apoi m-am enervat si am inceput si eu sa tip ca nu mai puteam si plus ca eram nervoasa din cauza laptopului... bun si a trantit usa si eu am ramas aici in camera si a incepu sa ma doara inima... Vreau raspunz urgenthappy

A daaa si faza cu telefonul...nu vreau ca maicamea sa gandeasca ca m-am folosit de ea. Nu stiu ce crede ea, dar ma simt vinovata

2 răspunsuri:
| BadBoyCristy a răspuns:

Suna la urgente daca te doare inimastraight face.

| Clona18 a răspuns:

Primul lucru pe care trebuie sa-l faci ii sa te calmezi
2. incearca sa vorbesti cu maicata si sa-i arati ca ti-ai facut temele si ca ai note bune la scoala
3. sa nu crezi niciodata ca un parinte o sa creada vreodata ca te folosesti de elwinkingtongue