| Allinka a întrebat:

Buna TPU am o problema serioasa sunt doi baieti care se tin dupa mine si nu stiu pe cine sa aleg proglema este ca am 14 ani iar ei sunt de 16 si 17 ambi sunt simpatici gingasi amabili va rog nu pot sa dorm noaptea ajutati-ma cu ceva.

6 răspunsuri:
| Saskesai a răspuns:

Alege dupa cum se compoarta cu tine, sa fie de incredere, care vor sa aiba o relatie stabila si de durata nu de 1 sap big grin. Daca nu prea ii cunosti poti oricand intreba niste prieteni sa-i intrebi cum se comporta blabla.

| Sardinaaa a răspuns:

Pai sunt draguti, gingasii... dar pe care il iubesti?

| Tiberiuss a răspuns:

Aici nu pot generaliza, dar daca tu nu stii nimic despre ei, inseamna ca nu esti deosebita de celelalte fete care cauta masculimitate. Alege-l numai si numai, pe cel care te iubeste cu adevarat. In general urasc fetele ca tine care se cupleaza cu tipi de 17-18, dar nah, daca exista iubire adevarata, totul e permis. Sa nu uiti asta cand vei alege, altfel ai s-a cam regreti mai tarziu. Bye

| Allinka explică (pentru Tiberiuss):

Eii mor dupa mine eu cred ca pe nime nu o sa aleg uite un mesaj care pi l-a trimis aseara
DYMKA ♥
21:40

| Allinka explică (pentru Tiberiuss):

Eii mor dupa mine eu cred ca pe nime nu o sa aleg uite un mesaj care pi l -a trimis aseara
DYMKA ♥
21:40

| Tiberiuss a răspuns (pentru Allinka):

E alegerea ta, nu am avut intentia sa ti-o influentez. Am tot 14 ani, dar am vazut multe cupluri din astea si in general se termina cu fetele plangand la baie sau tot feluri de actiuni neconstientizate. Nu uita de ce ti-am zis de dragoste. Noroc! happy