| Maria_Anna_2003 a întrebat:

Am o problema si mi-as dorinsa ma ajutati!
Eu am un prieten si suntem impreuna de aproape 3 luni! Parintii mei nu sunt de acord cu relatia noastra si ma tot spioneaza!
Eu nu am de gand sa renunt la el dar nu stiu ce sa fac cu parintii mei!
Ajutati-ma! Va rog

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cu ce sa te ajutam? vorbeste cu ai tai si explica-le situatia, ca tii la el si e un baiat bun. Daca nu inteleg, probabil esti prea mica sa ai vreo relatie, si au dreptate.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i afara din casa, daca nu fac ce spui tu!
Cum isi permit ei sa-ti spun ce sa faci? Cine sunt ei sa-ti comande si sa aleaga cu cine sa vorbesti?!

| vanilla80 a răspuns:

Ce vârstă ai și ce vârstă are respectivul?