| MyOwnDesire a întrebat:

TPU! Am o problema si va rog din suflet sa ma ajutati. Acum ceva timp am cunoscut un baiat si lucrurile incep sa devina serioase intre noi (am 16 ani) dar mamei nu i-am spus. Vreau foarte mult sa ii spun dar imi este teama sa ii zic ca ne-am cunoscut pe facebook si abia dupa ne-am intalnit. Acesta este singurul lucru care ma opreste sa ii spun asta. Cum sa fac? Daca o mint mi-e cam frica sa nu afle adevarul. happy Help, please!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daca esti sigura ca e serios si merita sa-i spui, poti sa minti putin in legatura cu modul in care v-ati cunoscut si sa-i zici ca l-ai cunoscut cand ai iesit cu o persoana comuna voua si de acolo v-ati stiut si ati continuat sa discutati pe Facebook.