| isaoana123 a întrebat:

Am o problema sunt foarte timidă si as vrea am incredere in mine cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| AtâteaCondiții1243 a răspuns:

Nu putem sa-ti dam sfaturi.Asta o faci singura.Ai devenit timida dupa un eveniment din viata ta, nu? Atunci la fel o vei si rezolva.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Ce recomand http://dezvoltarea-personalitatii.blogspot.ro/search/label/TIMIDITATEA

ca inceput, faza cu timiditatea si increderea nu se dobandesc daca citesti comentari pe TPU, asta e o problema ce tine de personalitatea, cand vorbim de personalitati trebuie sa ai experiente multe si asa sa incepi sa ai incredere in propile puteri, timiditatea se rezolva doar daca comunici cu alti, fara o comunicare in real life nu poti deveni mai vorbareata