| raluca750 a întrebat:

am o problema...
trebuie sa facem un spectacol artistic si eu "regizez". trebuie sa ma gandesc la o piesa care sa fie despre viata de acum(alcool, fumat etc)
va rog doar o idee ca dupa aceea dezvolt eu
funda + vot

Răspuns Câştigător
| Squmppaaaa a răspuns:

Dezvolta ideea cu etnobotanicele si,, hipnoza'' lor asupra copiilor!
Bafta si Succes! funditasmug:*

1 răspuns:
| emchristina a răspuns:

Pai poti sa incerci ceva de genu:

o fata proaspat mutata in alt oras, alta scoala, incearca sa-si faca prieteni noi si cunoaste un baiat ...relatia evolueaza si el o trage treptat in lumea drogurilor(aparentele insealatongue)poti sa te referi la produsele etnobotanice ca tot se face mare valva acum pe tema asta

Sau

cunosc un caz: baiat de 19 ani, a abandonat scoala, fumeaza foarte mult si bea(dn banii parintilor) are peste 100.000 de lei amenzi neplatite, si sa ajuns pana acolo incat tatal lui i-a zis ca-l omoara pentru ca au venit sa le ia casa din cauza amenzilor.iar lui nici ca-i pasasad.
sper ca te-am ajutat:*succes