| Anonim_6126 a întrebat:

Buna TPU :*
Am o problema thinking
Un pr mi-a zis sa-mi desc yahoomessenger 11.
Lam dezinstalat pe celalat ca sal pot instalat pe 11.straight face
Si nu mi se instalează :-

1 răspuns:
| SRB a răspuns:

Descarci messu de aici http://messenger.yahoo.com/beta/win varianta11 beta.
Poate nu l-ai dezinstalat corect pe cel vechi sau cel nou adica 11 nu e descarcat dintr-un loc sigur. Pt a dezinstala un program du-te in control penel la all program remove sau instaleaza revo pentru dezinstalat programe si vezi daca mai gasesti acolo messul vechi.