| MusicAlina a întrebat:

Buna TPU am o problema vreau sa schimb foto de pe profilul meu am la setarile contului meu si poza nu se puna ajutorr va rog!

Răspuns Câştigător
| AccountDeleted a răspuns:

Daca dai "Salveaza profilul" si iti apare in setarile contului, undeva in dreapta poza schimbata, inseamna ca se va schimba... Nu se schimba imediat dupa ce o salvezi fiindca trebuie aprobata de catre un administrator... Aprobarea pozei trebuie manuale fiindca multi pun poze de tip nud sau sexy, iar acest lucru nu se accepta pe TPU.ro

1 răspuns:
| Pinocchio a răspuns:

Ai dat click pe Salveaza profilul dupe ce ai incarcat poza?