| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU,am o relatie de 3 luni, vi se pare normal ca partenerul sa va puna mana in zone intime, p.s am 14 ani el 17, si ne iubim mult,mi-a aratat, el a incercat sa "puna mana" si i'am atras atentia, voi ce credeti? e normal?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal din cauza ca sunteti minori si el mai are putin sa ajunga pedofil, ceea ce nu e lucru bun pentru viata lui. Dar nici tie nu iti e bine fiindca te gandesti la prostii si nu esti om in fire, esti copil minor.

| DinGri77 a răspuns:

Este normal ca el sa incerce, si e normal ca tu sa-l refuzi.
Dar eu raman prost de uimire cand vad cata ipocrizie este aici pe TPU... Bai fratilor si surorilor voi chiar ati uitat cum era cand erati adolescenti? Auzi la amaratul ala, pedofilie. ha!

| RuxyzLOL a răspuns:

Pai e normal pentru un nesimtit ca el! Nu zic sa nu ai o relatie cu cineva dar din moment ce face astea iti dai seama ca vrea numai sa te incerce si dupa te arunca ca pe o foaie. straight face
Nu urmaresti cazuri de astea? Uita-te sa vezi. Vorbeste cu maica-ta...eh daca afla se duce la ala si direct ii da o perversa ca pe Targu-Ocnarolling on the floor big grin

Deci sper ca te-am ajutat cu sfatul meu. :* Nu zic sa nu ai dar nici chiar asa! Funda?big grin

| LOwee02 a răspuns:

El e mai mare si probabil simte nevoia sa experimenteze lucruri... Daca ii spui ca te deranjeaza si nu vrea sa inteleaga, inseamna ca nu are rabdare cu tine si ca nu tine suficient la tine. Daca ar tine mult la tine nu ar vrea sa te deranjeze sub nicio forma. Testeaza-i si tu sentimentele si vezi ce ramane de facutwinking Mult succes indiferent de alegerile tale, astept fundita happy