| VasileMoldova a întrebat:

Am o tableta UTOK si nu am folosit-o demult. Cind am deschiso mi s-a deschis ok. Dar dupa mi-a aparut o notificare ce scria google play s-a oprit. De atunci nu pot sa ma joc nici un joc si nici sa-l dezinstalez nu pot. De ce? ajutati-ma sfatuiti-ma.

Răspuns Câştigător
| NonZarek a răspuns:

Ti a dat crash google play ul, asta ar insemna sa iti resetezi tableta, de aceea nu iti merg nici jocurile, tii incarcata memoria sau e virusata, eu ti as recomanda sa o resetezi!

| VasileMoldova explică (pentru NonZarek):

Si cum fac asta daca o resetez imi trebuie pin etc cum o resetez?

| NonZarek a răspuns (pentru VasileMoldova):

Nu iti trebuie pin sau altceva, acum depinde cum e Android ul tau, normal intri la setari si trebuie sa fie copie rezerva si resetare ceva de genu, dai pe ea si cauti resetare sau revenire inapoi la datele din fabrica, dar ATENTIE Daca o resetezi se sterge tot, poze jocuri etc, revine la normal

| VasileMoldova explică (pentru VasileMoldova):

Mersi acum merge cred momentan nu mi-a dat crash dar deja cand o sa am wifi o sa ma asigur pana atunci primesti funda de la mine stiu ca nu e cine stie ce dar nu pot sati ofer altceva

| NonZarek a răspuns (pentru VasileMoldova):

Ma bucur ca te-am putut ajuta, succes