| Kayn221 a întrebat:

Am parul cam rar si imi e cam greu sa il aranjez. pe margini sta in toate directiile. marginile din apropierea fruntii sunt imprastiate si se vede pielea de parca nu as avea par in respectiva zona.
Ce as putea sa fac pentru a putea face parul mai des si mai usor de aranjat? Si cu marginile ce sa fac sa nu mai fie asa imprastiate sau ridicate aiurea?

O alta intrebare. Cand mi se fac poze ( nu selfie ) nu stiu cum sa tin fata. mereu par drogat sau prea serios, de zambit nu prea o fac ca am nasul cam mare si iese in evidenta cand zambesc + ca dantura nu ma avantajeaza. Mereu tind sa fac ochii mici si de obicei ies foarte ciudat in poze. In selfie-uri ies bine. dar cand mi se face o poza par foarte incordat. cum as putea sa schimb asta?
Multumesc!

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Gel de par
Caută tratamente in farmacii pentru păr
Sa ți faci poze mai dintr-o parte
Stai relaxat că nu te omoară nimeni.