| lolika a întrebat:

am pe facebook o Pafina" Fan page" si vreau sa fac jocuri.sau concursuri sa imi creasca pagina. dar sunt multepagini si camtoate cu aceleasi concursuri.jocuri...imi puteti spune cam ce as putea pute. jocuri concursuri.noii.ca nu am nici o ideesad

1 răspuns:
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Hey,buna seara lolika! :-)
In primul rand vreau sa iti spun ca apreciez ca ai pus o astfel de intrebare aici,si sa vad ca exista persoane care vor sa creeze si sa faca ceva divertisment,sa faca lumea sa rada,si sa se simta bine :-)
Sfatul meu este urmatorul: Prima data, intreaba-te pe tine: Ce stiu eu sa fac mai bine decat majoritatea celor din jurul meu? Ce imi place mie cel mai mult sa fac?
Vrei sa creezi ceva autentic,ceva original? Atunci doar tu poti face asta :-) Foloseste-te de talentele tale,de pasiunile tale, de ceea ce iti face placere sa faci. HINT: Ce imi place mie cel mai mult sa fac si ce pot oferii lumii folosindu-ma de aceste talente,pasiuni? :-)
Oricat de nebunesc ar suna pentru cineva ideea ta,nu ai de unde sa stii daca va functiona decat dupa ce o pui in aplicare! Ai incredere in tine, si creeaza ceva original, ceva autentic.Sau ia din acele concursuri, jocuri care deja exista, si inspira-te din ele, ce ai putea adauga tu in plus? Sau cum ar fi daca ar fi fost altfel?
Foloseste-ti imaginatia, ai incredere in tine.Simplul fapt ca iti doresti asta, DACA NU RENUNTI, vei reusii 100% sa faci ceea ce iti doresti,apreciez asta! Dar ai incredere ca vei primii raspunsul potrivit, la momentul potrivit! Ai incredere in tine, si fa ce stii tu cel mai bine sa distrezi lumea love struck Esti o persoana minunata!
Sper din tot sufletul ca te-am ajutat! Daca mai ai intrebari ma poti contacta la : star_child2011@yahoo.com Iti doresc o seara superba in continuare si mult succes in tot ce faci :-) Nu uita sa ma inviti si pe mine pe acel FAN PAGE.Vei avea un vizitator fidel :-)