| Ana_Tornean_1990 a întrebat:

am problema asta de prin februarie dar nu am bagat de seama...in ultimele zile ma sperie rau treaba asta..chestia ii ca am inceput sa am cosmaruri cu oameni cu ochi negrii complet si tot aud ca ma striga cineva. in fiecare saptama ceva gen "Ana. ana. ana" dar doar de 3 ori a inceput sa imi fie frica sa mai dorm nu stiu niste sfaturi va rog? sad

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ana, Ana, ce ai făcut?

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Este de la stres sau de la chestiile alea sataniste care te tot preocupa.Eu unul merg pe ideea ca nimic nu exista pana nu se poate demonstra.Dar asta nu inseamna ca dumnezeu nu e mare barosan printre norisori, sau ca dracul nu e mare mester printre cazanele cu smoala.Asa ca na, nu mai cauta ce nu vrei sa cunosti cu adevarat.

| pufulescu a răspuns:

Gandeste-te ce problema te preocupa in viata reala si... acolo trebuie umblat!

| BadAngel3 a răspuns:

Pe tine te preocupa tot felul de lucruri despre spirite, dar tie iti e frica de asemenea vise si strigate. Nu vrei sa cunosti cu adevarat ce se afla dincolo. Tu doar esti pasionata sa cunosti lucruri noi. Fara suparare, dar nu te mai implica in ceea ce te sperie asa.

| Ana_Tornean_1990 explică (pentru BadAngel3):

Nu ca mi frica de spirite sau asa.da ii un pic ciudat nah.