| Nina124 a întrebat:

Am realizat ca de aproape 2 ani, eu nu mai simt bucuriile sarbatorilor pe care inainte le adoram.Acum le simt ca orice alta zi din saptamana. (sa nu mai zic de ziua mea). Spiritul meu pur si simplu a disparut.Nu mai gasesc entuziasmul in nimic sincer care in anii trecuti ma faceau fericita.Ce s-a intamplat? E ceva normal?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Te maturizezi, aia e!

| Catrice a răspuns:

Welcome to adulthoodhee hee

| Nemessys a răspuns:

Maturizare. La mine s-a produs schimbarea asta cam la 13-14 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Devreme sad

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Trist dar adevarat. Nu mai dau 2 bani pe nicio zi din an laughing fiecare zi e speciala si gata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Mie imi plac si-n prezent sarbatorile(de iarna).

| GLA a răspuns:

Ai inceput sa te maturizezi si sa vezi viata cu alti ochii, e ceva normal pana la urma