| laurika_3432 a întrebat:

am revenit ca o noua intrebare.credety cA MA place bayatul d cae vam mai spus de care imi place de el. si care e mai mare ca mine... cel pe care l-am sarutat infine credeti ca ma place daca de fiecare data cand ma vede imi spune sa il sarut. ce credety? sfaturi ceva plsssbig grin nu stiu ce sa facbig grin dar il plac foarte mult:X:X

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Tu ce simti? noi nu putem decat sa dam cu presupusul. ce simti tu din gesturile lui, privirea lui?, iti dai seama daca te iubeste s au nu, iar cu sarutatul poate o face de placere nu neaparat ca te iubeste

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Daca iti spune sa il saruti, insemna ca da

| laurika_3432 explică:

Eu cred ca e scrisa destul de bine intrebarea citeste-o cu atentie:X mersi:*

| laurika_3432 explică:

Nu stiu ce sa mai cred. aproape ca in fiecare zi ma saruta...big grin credety ca se joaca cu mine?big grin eu una nu cred... big grin insa el stie ca il plac si el ma placebig grin deci nu stiu ce sa mai cred.

| Jadis a răspuns:

Pai nu inteleg ce ai scris. Pune si tu punct si scrie cu majuscula cand incepe o noua propozitie si verifica intrebarea mai intai. Daca vrei sa primesti raspunsuri scrie intrebarea corect.

| AndyNyappy5 a răspuns:

Nu neaparat... poate vrea doar sa se distreze...stiu ca nu o sa-ti placa raspunsul meu, dar asa ehee hee depinde ce fel de om e. la mine a vrut doar distractie, nu ceva serios. poate la fel e si la tine. adica te place, dar nu vrea ceva stabil, doar distractie.