| noname_1435 a întrebat:

am sa va cer sfatul si poate ma ajutati caci sint disperat...

sint baiat, am 15 ani si imi place de o fata cu 1 an mai mica decit mine care din cite stiu ar putea avea ceva interes pentru mine, mi-am dat seama de asta cind am fost in excursie prin toata tara impreunacu ea si cu alti 20 elevi din scoala noastra(nu doar noi doi)... ea este o fire rebela asa si vreau sa spun ca este foarte dezvoltata fizic(nu ca as place pentru ce are in dotare)...mai pe scurt avem peste 2 saptamini balul de absolvire si as vrea sa o am ca partenera si as vrea sa-i spun ca o plac si sa o invit la bal dar nu stiu cum sa fac asta, ceva sfaturi ar fi de folos. fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea cu calculatorul.nu mi se pare ok! ca sa vada ca ai curaj si ca o placi spune.i in fata si priveste.o in ochi. Daca o placi, o sa treci marea!laughing

2 răspunsuri:
| Scriitoarea a răspuns:

Spune-i ca vrei sa-i spui ceva si zii atunci. Incearca s-o convingi poate ca te place sau simpatizeaza si ea. Daca accepta ai grija sa o faci sa inteleaga ca o placi si poate asa, daca incepi sa ai curaj, o s-o intrebi daca vrea sa se combine cu tine. Succes la invitat si ai mai mare incredere in tina, doar esti baiat! funditaaaa?

| cezara_8851 a răspuns:

Cel mai usor e pe mess abordeazo peste 80% din baieti sunt mai tupeisti in spatele monitoruluiwinking