| pisicutzza990 a întrebat:

Am si eu doua intrebari, si as vrea sa ma ajutati.

1.Cum sa ma imbrac la scoala,toamna aceasta? Pare o intrebare stupida, dar nu am nici o idee.M-am gandit sa-mi o bluza cu blugi si cu geaca si cu tenisi.Dar am niste pantaloni care nu merg cu tenisii.Si cum afara a plouat si este ud nu pot sa-mi iau opincute.De asta va intreb.

2.In orasul meu este un magazin cu haine si incaltaminte.Acolo am vazut niste tenisi cu tinte. Uitati ceva asemanator : https://www.google.ro/......ps?/search
,asa arata si tenisii aceia,doar ca sunt pe rosu, si putini diferiti.Costa doar 35 lei.Se merita? Sa-i iau?

Va rog sa ma ajutati!

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Daca iti plac si ai cu ce sa ii combini, ia-i. Tu stii cel mai bine ce ai in dulap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi?! Si de asta este buna uniforma!

| pisicutzza990 explică (pentru anonim_4396):

Uniforma in clasa a6a? scuze, nu prea cred :/

| MisFit20 a răspuns:

Tenisi sunt frumosi, iar geaca de blugi se poarta daca la asta te refereai prin "bluza de blugi". Mi se pare foarte buna alegerea ta. Dar conteaza sa te simti tu bine, dar cred ca asta stii deja.

| pisicutzza990 explică (pentru MisFit20):

Nu este bluza de blugi, eu acolo am scris bluza cu blugi. uita-te sa vezi.

| pisicutzza990 explică:

Multumesc!