| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nelamurire. La profil imi scrie ca am 81 de raspunsuri, dar m-am pus si le-am numarat, si sunt peste 100.

De ce imi spune ca am doar 81, si ca inca sunt utilizator " Junior ".sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este posibil ca unele raspunsuri ale tale sa fi fost sterse din raportari ori chiar intrebarea unde ai raspuns sa fi fost stearsa unde probabil a incalcat regulamentul TPU si in final odata cu intrebarea stearsa au fost sterse si raspunsuri dintre care si ale tale.

1 răspuns:
| wPapy a răspuns:

ASteapta pana maine si o sa vezi ca se schimba.
P.S.:Nu trebuie sa stai pana maine pe PC.