| Ally98 a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de ajutor uitati vorbesc de ce va vreme cu un baiat pe mes si imi ca-mi place si el din cite am inteles ma place dar ramasese sa vina la mine si na mai veni credeti ca sa razgindit sa fie cu mine?

Răspuns Câştigător
| vlad9gabriel a răspuns:

Eu cred ca e mai... timid sau poate ii e frica sa fie respins
arata-i ca il placi si "condu-l "tu

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna! In primul rand, voi sunteti din orase diferite? Daca da, poate ca intre timp si-a dat seama, s-a mai documentat, ca relatiile la distanta nu tin foarte mult. Si poate ca, intre timp si-a gasit o fata pe care poate ca o place mai mult decat pe tine. Cel mai bine, este sa vorbesti cu el si sa-l intrebi care e problema pentru care s-a razgandit asa de brusc.
Mult succes si o zi buna!

| ASASINGOD a răspuns:

Nu cred ca sa razgandit. daca tu spui ca te place. poate nu e pregatit laughing Vorbeste cu el si intreabla de ce nu a venit. si daca baga pretexte cu Scuze gen :,, Imi pare rau ca nu am venit'' mai fa-i o invitatie. Restu cred ca te Descurci happy Succes!

| alinca a răspuns:

Nu poate el si-a gasit o noua prietena sau el avea prietena si asa a ziso doar din gluma ca vrea sa vina mai scrie-i si intreaba-l ce vrea sa faca si sa fie putin mai serios...asta e parerea mea...