| คиค a întrebat:

Am si eu nevoie de mesaje de anul nou, ceva mai ingenioase, dar si mai serioare (pentru profesori).
Merci anticipat happy!

P. S.: La multi ani tuturor si un an nou fericit cu multe impliniri pe toate planurile!

7 răspunsuri:
| ριтιquтss a răspuns:

Multumesc pentru urare, la fel.
Uite site-ul :d : http://ofelicitare.ro/mesaje/anul-nou
sper ca ti-a fost de ajutor.
La revedere!

| heise a răspuns:

Va urez Un an nou plin de lucruri frumoase, de puterea de a lupta pentru visurile voastre, de a putea sa ne bucuram de lucrurile minunate... diafane ce ne incojoara pe noi toti. Sa uitam de certurile si diferitele disctutii nu asa placute din anul 2010 ce a trecut! Sa fim aproape, mana-n mana, si sa nu ne mai discriminam intre noi doar pentru ca altii nu vad ca toti suntem oameni. Eu, (numele tau sau porecla), vreau sa va vad ca in 2011 cum va ajutati si intelegeti chiar daca e imposibil din diferite puncte de vedere! Sper sa puteti sa alegeti drumul corect in viata si sa nu da-ti cu piciorul in ceva ce v-ar putea fi de ajutor pe parcursul vietii. La revedere!

| venusdoom a răspuns:

Frumusetea iernii cu albul fulgilor de nea presarati peste gandurile noastre, cu dulcele ecoul al colindelor, cu imaginea in suflet a celor dragi, ne va petrece intr-un nou an impliniti, iubiti, fericiti. Sa avem un 2012 asa cum ni-l dorim!
daca vrei pentru profi mai tai si schimbi unele cuvintehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aho Aho profi si profe sa sculat domn director si v-a dat afara ca era sa moara.Salariu va scazut ca mancati prea mult. el cand sa sculat v-a dat cu bata in cap si voi de nervosi v-ati imbatat.La anul si la multi ani!

| AndraDea a răspuns:

Copenhaga,Danemarca- S-a clasat pe locul 2 in topul celor mai ecologice orașe din lume

Berna,Elveția

Geneva,Elveția-"orașul parcurilor"

Frankfurt,Germania

Vancouver,Canada

Dusseldorf, Germania

München, Germania

Zurich, Elveția

Viena, Austria

Funda?

| Oanna_9133 a răspuns:

Un an nou, cu certificat de garantie. Oferta valabila doar in noaptea de 31 Decembrie 2010 - 1 Ianuarie 2011!

Traieste un adevarat pastel de iarna, cu valuri de ninsoare. Asculta-ti vocea sufletului, alunga frigul din el, fii deasupra linistei creata de dansul fulgilor de nea. Sarbatori fericite si un An Nou de poveste!