| Dianafamous a întrebat:

am si eu nevoie de niste sfaturi :D
Imi place foarte tare tlf cosmote vairy touch [ http://www.cosmote.ro/ro/mobile.aspx?style=styles&ns=-10 000&cid=20000 ] dar nu stiu cum e, nu cunosc pe nimeni care a mai avut :-? m-am gandit ca poate aveti voi sau poate stiti despre el :D funditaaa :X

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Sunt un "disperat" daca as putea spune, la capitolul telefoane [am schimbat o data cam 30 /20 de telefoane intr-o luna sa ajung la cel dorit]. BUN! Telefonul arata Ok, dar gandeste-te ca. daca te plictisesti de el, il poti vinde? daca se strica.il poti reparaa/se gasesc piese? Barem inainte de a lua un tel intereseaza-te cap-coada tot despre el, si dureaza cam 20 minute sa il inspectezi cu ajutorul internetului- gsmpedia, si alte siteuri. Telefonul este ok, e feminin, asemanator cu un telefon HTC, sau un Cookie [LG]. Da e bun daca nu vrei sa faci mare lucru cu el adica, poze peste poze, muzica sa se auda tare in difuzor ca in club. Este un telefon feminin, modest, performant, atragator si simplu de utilizat. Iti recomand sa-l cumperi... chiar e misto, si uite ca bonus, poftim vid-uri cu el : http://emildragota.blogspot.com/2009/12/video-cosmote-vairy-touch.html

1 răspuns: