| madalina1127 a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de putin ajutor! vreau cateva poze cu fete care sa semene dar sa nu fie cunoscute sau vedete... M-ati ajuta mai mult daca mi-ati da poze care sa semene cu asta http://m.ak.fbcdn.net/......994_n.jpg! Daca nu, macar cu alte fete dar sa semene! multumesc anticipat! FUNDA :*

3 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Iti este rusine cu tine si vrei sa pui poze cu alte fete pe siteurile de socializare? Sau esti altceva?

| madalina1127 explică (pentru Aly07):

Ha ha ha :-si vroiam sa ii fac unei prietene un cont pe FB si nu vroia poze cu ea. straight face

| ValyMT2 a răspuns:

OOO ce buna e aia din poza...