| RiRi5846 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am intrat pe admitere 2011, mi-am cautat numele si am vazut ca sunt 4 pag in ordinea mediilor, iar la acel profil sunt 4 clase.Intrebarea mea este daca eu sunt pe prima pag inseamna ca o sa fiu in clasa cu cei de pe aceeasi pag cu mine?

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

Nu neaparat...depinde cu cine pici in clasa. Clasele se fac la inceputul anului de catre liceu, deci nu ai de unde sa stii cu cine o sa fii in clasa pana la inceputul anului.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, se ia în ordine alfabetică cate unu de la fiecare literă A B C etc, se pune unu cu A la fiecare clasă, unu cu B la fiecare clasă și tot așa...iar faza cu mediile nu, vor fii sortați în ordine alfabetică după cum am scris mai sus...

| Sp0keY a răspuns:

Daca te-ai uitat unde ai fost admisa, fiecare pagina ar trebui sa aiba 30 de locuri, insemnand o clasa, celea se numesc nivele si da o sa fi in clasa cu cei de pe pagina aceeea

| PrecioussGirl a răspuns:

Pei din care stiu eu nu. clasele se vor face in toamna de catre liceul respectiv.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu
clasele se formeaza dupa ce ai depus dosarul la liceu. apoi afli cu cine esti in clasa.