| Mihaicosmin09 a întrebat:

Bună TPU, am si eu o întrebare, cand esti in crestere părțile fizice, ochi, nas, gura etc. ti se schimba?
Si mai am o problema am impresia ca am nasul mare si in oglinda si atunci cand fac poze

3 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu cred ca asta e un defect important neaparat, poate doar ti se pare tie si exagerezi dar e normal acum in adolescenta sa simti genul asta de complexe dar te vei obisnui cu ele si vei invata sa te accepti asa cum esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adolescența asta și năbădăile ei... Dar trece și asta. Dacă poți schimba, schimbă, de exemplu greutatea. Dar nasul... Nu merită riscul unei operații. Ești frumos așa cum ești. Atât timp cât ai alte calități și ești o persoană îngrijită, forma nasului este ultima problemă.

| Dana1999 a răspuns:

Nimeni nu e mulțumit de nasul sau.