| RobertLolza a întrebat:

Am si eu o intrebare care ma cam,, tulbura" de ceva vreme /: De ce se spune ca reteta coca-cola este un mare secret deoarece pe spatele sticlei/dozei scrie ingrediente: si acolo sunt precizate toate ingredientele... eu m-am gandit ca nu sunt toate dar nu sunt obligati sa le scrie pe toate? Care ma lamureste, FuNDa

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Pai o fii trecute ingredientele, dar cantitatile?
E ca atunci cand faci o prajitura si nu sti cat zahar sa pui in ea big grin

1 răspuns:
| Narfundo a răspuns:

Pentru ca cei bei tu nu este coca cola adevarata.Este o bautura care copie originalul, facut pe viteza din chimicalehappy