| Robert061992 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare. Cat ma costa sa sun in turcia.Am abonament pe firma de la orange si persoana respectiva are acelasi tip de abonament ca si mine.Cat poate fi tariful pe minut?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai daca are acelasi tip de abonament inseamna ca are roaming-ul activat si in cazul asta tu platesti normal cat este minutul in Orange sau daca ai minute iti consumi din minute! Initial tu suni o alta persoana pe Orange - nu conteaza pentru tine unde se afla acea persoana! cealalta persoana plateste tarif de roaming!

1 răspuns:
| AnGeL a răspuns:

Nu m-am gandit niciodata la cat de mult mi-ar lua si eu totusi sun destul de des in turcia, mai precis in konya
oricum nu costa asa de mult stai linistit