| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU!
Am și eu o întrebare: Ce aș putea face? Is destul de grăsuță și nu mi se pune grăsimea pe coapse, am coapsele foarte mici și soldurile mari pot spune, că am formă de dreptunghi. Ce pot face?

5 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Sport si dieta

| Dana1999 a răspuns:

Păi Cum Ai soldurile mari si coapsele mici? Vrei sa spui ca ai fundul mai mare de la grăsime dar nu si coapsele.

| Dana1999 a răspuns:

Fa exercitii fizice ca sa ti dezvolti mușchii coapselor
Ai nevoie si de dieta ca sa dai din grăsimea abdominala jos. Ai putea lasa aici si o poza cu tine sa te vedem totusi.

| Pidiciii a răspuns (pentru Dana1999):

Iti voi scrie in privat

| Pidiciii a răspuns (pentru Pidiciii):

Nu merge sa iti scriu...