| SweetLove37 a întrebat:

ce le place cel mai mult baiatilor la o fata?
Vreau parari si de la baieti si de la fete!

Răspuns Câştigător
| VlaAaDuTzZ333 a răspuns:

Depinde cum e baiatu.De exemplu mie mi-ar place la o fata sa se imbrace elegant si la moda sa nu stea dupa mine toata ziua sa fie mai dulce sa fie ingrijita sa nu vorbeasca urat(la modu pervers).Sa fie mai inalta(nu decat baiatu ca sigur nu iar conveni numai daca e innebunit dupa ea) daca esti cu prietenii sa nu fie timida sau retrasa inteligenta(nu tocilara dar nici dobitoaca) unele lucruri sa mai porneasca de la ea(sa te tina de mana sau sa te sarute) daca ceva nu-i convine sa spuna nu sa taca din gura si cam atat. Sper ca ti-am dat un sfat bun!

3 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Pai sa aiba figura frumoasa, adica sini, fund, intr-un cuvint sa fie sexy. Sa fie frumoasa, draguta, feminina. Sa vorbesca frumos... si restul deja depinde de genul de fete care le place fiecare baiat. Succes

| Biuka a răspuns:

Curu!

| LadyGA a răspuns:

Buna! baietilor cel mai mult le place cand fata nu incearca sa se dea cine nu este de fapt, le place sa li se ofere libertate. de fapt sunt multe, dar acum depinde de la baiat la baiat. pentru ca unii iubesc caracterul unei femei, care poate fi puternic sau mai sensibil, iar unii barbati iubesc fetele sensibile, altii cele puternice,mai baietoase. baietii vor aprecia mereu o fata care se ingrijeste, o fata dulce, inteligenta. ti-am zis, depinde de la baiat la baiat. bafta!