| RebyRbk a întrebat:

Am si eu o intrebare ce numar este xs la pantaloni. Am vazut http://www.lizystore.ro/......-x-7327580 si-mi plac mult, dar nu stiu daca imi vin daca imi sunt prea mari, de obicei port 23-25 cam asa. Voi ce parere aveti? De lungime nu este vorba ii pot scurta, doar sa-mi vina la talie. Multumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
| SimoNARaluCA a răspuns:

XS este cea mai mica marime (eXtra small) deci nu cred ca iti vor fi mari.Parerea mea happyReprezinta 88-89 de cm in solduri.Cred ca iti sunt buni big grin