| Dramione69 a întrebat:

Am si eu o intrebare. clasa a 7-a e grea? Si ce materii noi sunt? Mai am o problema. In clasa a 7-a vom repeta si ce am facut in celelalte clase? Ca in a 6 a si a 5 a nu prea am invatat si as vrea sa fiu atenta si sa invat anul asta pentru clasa a 8 a. Imi e foarte frica de examen. Va rog, linistiti-ma cu niste sfaturi. sad

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Ce intrebari de ****, in a XII ce mai faci?

| millar a răspuns:

Pai nu e asa grea, materia se reia la mate si romana adauganduse noi lucruri si vei mai face fizica si chimie

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Buna in clasa a 7 apare un obiect nou chimia...as vrea sa zic ca nu-i asa de greu l.romina si matematica se bazeaza si pe ceilalti ani.Eu anul acesta am termina clasa 7 si fara ca sa ma starui trebuia sa primesc diploma numai ca am avut nota mai joasa la ed.fizica.Nu e ingrijora totul o sa fie bine daca pe parcursul anului scolar o sa inveti si o sa fii atenta la lectii