| sylar_5186 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare

Cola+Chipsuri ingrasa?

dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Da 100%

8 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Ohooo.si inca cum. Gandeste-te ca tocmai aceasta combinatie duce la obezitate.
http://calorii.oneden.com/Calorii-Chips-cartofi.html
http://calorii.oneden.com/Calorii-Coca-cola.html

| BeHappyForMe a răspuns:

Da ingrase.

| ɹαℓυ a răspuns:

Eu stiu ca ingrasa.Dar un chips si o gura de cola nu strica.In cantitati mai mari poate sa ingrase.
*Numai bine!love struck

| problems a răspuns:

Desigur.foarte multe calorii...iar cola distruge ficatul, il mananc din interior

| Myrunaa a răspuns:

Depinde. cola ingrasa, dar nu si ANUMITE chipsuri...
fundita?big grin

| cata_3464 a răspuns:

Daaaa ingrasa rau

| edy0010_7129 a răspuns:

Stii cum e... depinde de fiecare persoana... unii spun ca ingrasa, altii spun ca nu. dar depinde de organismul tau happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ingrasa toata vara am mancat cipsuri si bauturi racoritoare printre care si cola nu patesti nimic silueta ramane aceeasi :d fundita?